EKSBAKS
Xbox Fan Platformu
Ana Sayfa Xbox DayZ Kutulu Sürümü Xbox One için 15 Ekim’de Çıkıyor

DayZ Kutulu Sürümü Xbox One için 15 Ekim’de Çıkıyor

yazan HJ80TR
101 görüntülenme

Geliştiriciliğini Bohemia Interactive’in yaptığı DayZ’in fiziksel sürümü Xbox One için 15 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek. Yurt dışı fiyatı 29.99 $ olarak açıklanan kutulu sürümün Türkiye fiyatı henüz belli değil. DayZ dijital sürümün Xbox Mağazası’nda 141,25 ₺ olduğunu hatırlatalım.

DayZ, sunucudaki 60 oyuncudan her birinin tüm olanakları kullanarak olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalıştığı acımasız, özgün, çevrimiçi bir açık dünya oyunudur. Yüzeysel ipuçları, yer işaretleri, oyun içi başlangıç eğitimi veya yardım yok. Oyunu kaydetme özelliği ve fazladan canlar olmadan her hata ölüm tehlikesi taşıyor. Eğer başarısız olursan her şeyi kaybedersin ve baştan başlarsın.

 

Bir sonraki köşenin arkasında ne olduğunu asla bilemeyeceğin için DayZ’de malzeme toplamak veya açık dünyada gezmek hiçbir zaman güvenli hissettirmez. Oyuncularla yaşanan düşmanca etkileşimler veya şiddetli bir havada mücadele etmek gayet gerçekçi duyguların yaşandığı gergin anlara kolayca dönüşebilir. Öte yandan, DayZ’de dost canlısı bir oyuncuyla tanışmak ömür boyu sürecek bir arkadaşlığın başlangıcı olabilir.

 

Seçimlerin ve kararların, diğer çok oyunculu oyunlardan benzersiz, tamamen özgün ve sana özel bir oyun deneyimi yaratıyor. Bu DayZ, bu senin hikayen.

 

ANA ÖZELLİKLER

 

• Gerçek yaşam alanlarına dayanarak tasarlanmış 230 kilometre karelik açık dünya arazisi olan ayrıntılı ve özgün Chernarus.

• Sunucuda hayatta kalmak için tüm imkanları kullanan 60 oyuncu arasındaki etkileşimler sonucu ortaya çıkan heyecan verici deneyimler

• Zombiler, dinamik hava şartları ve yırtıcı hayvanlar gibi çevresel tehlikeler

• Avcılıktan eşya yapımına, gelişmiş sakatlık simülasyonlarından transfer edilebilir hastalıklara kadar birçok çeşit hayatta kalma mekaniği

• Kapsamlı ganimet ekonomilerine sahip kalıcı sunucular ve geçici barınaklar oluşturma özelliği

• İçgüdüsel, hakiki bir silah ve yakın dövüş sistemi

• Detaylı bir animasyon sistemini kullanan akıcı ve tepkilere duyarlı karakter kontrolleri

• Yolculuk ve malzeme taşıma için özgün ve ödüllendirici bir araç kullanma deneyimi

 

Yorum Gönder

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı Bilgi