EKSBAKS
Xbox Fan Platformu
Ana Sayfa Xbox Dungeons & Dragons: Dark Alliance Sinematik Fragmanı

Dungeons & Dragons: Dark Alliance Sinematik Fragmanı

yazan HJ80TR
16 görüntülenme

Yayıncı Wizards of the Coast ve geliştirici Tuque Games, Dungeons & Dragons: Dark Alliance için sinematik lansman fragmanı yayınladı.

Dark Alliance, Dungeons & Dragons dünyasını gerçek zamanlı savaş ve dinamik eşli oyun içeren, patlama dolu bir aksiyon RYO’da canlandırıyor.

Buz devleri ve intikamcı ejderhalar Icewind Dale’da başıboş dolanırken, istilacı şeytani ordular her gün daha da güçleniyor. Dört kahramanın yaratıkların saldırısını geri püskürtmesi ve karanlığa karşı savunma yapması gerekiyor.

Kahramanını seç ve en fazla üç arkadaşınla birlikte efsanevi canavarlarla savaş. Durdurulamayan bölüm sonu canavarlarını alt ederek, güçlü teçhizatlar kazanarak ve yeni yetenekleri açıp daha büyük zorluklara meydan okuyarak Icewind Dale’ın soğuk dünyasını keşfet.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance, 22 Haziran’da Xbox Series, Xbox One ve PC platformuna çıkacak. Ayrıca ilk gün Game Pass’e de gelecek.

Yorum Gönder

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı Bilgi