EKSBAKS
Xbox Fan Platformu
Ana Sayfa Xbox Xbox Yaz Etkinliği Duyuruldu

Xbox Yaz Etkinliği Duyuruldu

yazan HJ80TR
120 görüntülenme

Microsoft, 21-27 Temmuz tarihleri arasında Xbox Summer Game Fest Demo Etkinliğine ev sahipliği yapacağını açıkladı ve oyuncuların yaklaşık 75-100 civarında oyunun demolarını denemelerine izin vereceğini duyurdu.


Microsoft, bu hafta Xbox One arayüzünde görünen alanda Game Fest’in yakında piyasaya sürülecek olan Xbox oyunları için 60’tan fazla yeni demo sunacaklarını yazıyor. Dahil edilen demoların birçoğunun, piyasaya sürülmeden önce “gelişmeye ve cilalanmaya” devam edecek oyunların ilk sürümleri olacağını ve yalnızca o hafta oynanabileceğini unutmayın.


Demoların tam listesi etkinlik zamanı yaklaştığında yayınlanacak, ancak Cris TalesDestroy All Humans!HavenHellpointSkatebirdThe Vale: Shadow of the CrownRaji: An Ancient Epic ve Welcome to Elk oyunlarının etkinliğe dahil olduğunu söyleyelim. Etkinliğe dahil olan oyunların çoğu [email protected] oyunları olacak, ancak hepsi değil.

 

Yorum Gönder

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı Bilgi