EKSBAKS
Xbox Fan Platformu
Ana Sayfa Xbox Yenilenmiş Xbox Mağazası Gösterildi

Yenilenmiş Xbox Mağazası Gösterildi

yazan HJ80TR
115 görüntülenme

Microsoft her zamankinden daha hızlı, kullanımı daha kolay olacak şekilde tasarlanmış Xbox Mağazası’nı resmen tanıttı. 5 Ağustos’tan itibaren bazı Xbox Insider’lar için mevcut olacak olan yenilenmiş mağaza bu sonbaharda tüm kullanıcılara sunulacak.

Microsoft, yeni mağazanın iki saniyeden daha kısa bir sürede açılacağını söylüyor. Tamamen yeniden tasarlanan navigasyon sistemi sayesinde favori oyunlarınızı çok daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

  • Yeniden tasarlanan arama işleviyle sonuçlarınıza filtre uygulamak artık daha kolay.
  • Görüşleriniz doğrultusunda, İstek Listesini yeniden oluşturduk. Artık İstek Listenize kolayca yeni oyunlar ekleyebilir ve liste içeriğinizi hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz (İstek Listesi öğeleriniz için herhangi bir satış fiyatını takip etmek dahil).
  • Güncellenmiş alışveriş sepeti, sepetinize ürün eklemenin yanı sıra satın almadan önce ve satın alma sırasında sepetinizdeki öğeleri görüntülemeyi kolaylaştırır.
  • Ayrıca, müşterilerin yeni Xbox One oyunlarına ve geriye dönük uyumlu Xbox 360 ve orijinal Xbox oyunlarına göz atarken fiyatlandırmayı görüntülemelerini ve bu oyunları İstek Listenize eklemelerini sağlayarak dört nesil mükemmel Xbox içeriğinde alışveriş yapmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırdık.

Yukarıdaki zaman damgalı video ile birlikte, aşağıdaki yeni mağaza düzeninin bazı resimlerine göz atabilirsiniz.

Yorum Gönder

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı Bilgi